Apartmány v Miercurea-Ciuc

Potřebujete ubytování v Miercurea-Ciuc ve více pokojích a s možností zajistit si vlastní stravování? Tak to Vás určitě zaujme naše nabídka apartmánů v Miercurea-Ciuc. U toho typu ubytování můžete očekávat samostatný apartmán, často složený z více pokojů, které jsou rozděleny na ložnice a společenskou místnost. Většina apartmánů v Miercurea-Ciuc má vlastní kuchyň nebo kuchyňský kout.
Řadit dle:


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

1. Nexus Happy StarStarStar

Foto: Nexus Happy
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
94 %

Nexus Happy is set in Miercurea-Ciuc. This apartment features accommodation with free WiFi. The apartment features 1 bedroom, a flat-screen TV with satellite channels, an equipped kitchen with a microwave and a toaster, and 1 bathroom with a bath.


2. Nexus Studio Deluxe 

Foto: Nexus Studio Deluxe
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
93 %

Nexus Studio Deluxe is a self-catering accommodation with free WiFi access, located 800 metres from the centre of Miercurea-Ciuc. Bicycles can be rented on site and the property also offers free shuttle services to the train and bus station, 1.6 km away.

Pokoje

Studiový apartmán
osoby19 - 19 RON za noc

3. Fortuna Apartman 

Foto: Fortuna Apartman
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
95 %

Featuring a terrace and a shared lounge, Fortuna Apartman offers accommodation in Miercurea-Ciuc with free WiFi and mountain views. This apartment provides accommodation with a balcony. The apartment has 2 bedrooms and 1 bathroom with a bath.


4. Sanderson Apartments StarStarStar

Foto: Sanderson Apartments
Pokojů: 23
Hodnocení hostů
97 %

Located in Miercurea-Ciuc, Sanderson Apartments offers an outdoor pool and a tennis court. The apartment will provide you with a balcony, a terrace and a hot tub. There is a full kitchen with a microwave and an oven.

Pokoje

Apartmán typu Deluxe - 4 ložnice
osob100 - 180 RON za noc

4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: